Difference between revisions of "Students"
From Animation Luzern Wiki
| Line 6: | Line 6: | ||
! scope="col" | Bemerkung | ! scope="col" | Bemerkung | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Vilsmeier Constantin]] || 2015 || | + | |[[Vilsmeier Constantin]] || 2015 || 3D |
|- | |- | ||
|[[Siegel Frederic]] || 2015 || 2D | |[[Siegel Frederic]] || 2015 || 2D | ||