Difference between revisions of "Students"
From Animation Luzern Wiki
| Line 6: | Line 6: | ||
! scope="col" | Bemerkung | ! scope="col" | Bemerkung | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Oliver | + | |[[Oliver Rickli]] || 2017 || 3D |
|- | |- | ||
|[[Flores Samuel]] || 2017 || 3D | |[[Flores Samuel]] || 2017 || 3D | ||