Difference between revisions of "Students"
From Animation Luzern Wiki
| Line 5: | Line 5: | ||
! scope="col" | Jahrgang | ! scope="col" | Jahrgang | ||
! scope="col" | Bemerkung | ! scope="col" | Bemerkung | ||
| + | |[[Constantin Vilsmeierl]] || 2015 || 2D | ||
|- | |- | ||
|[[Frederic Siegel]] || 2015 || 2D | |[[Frederic Siegel]] || 2015 || 2D | ||