Difference between revisions of "Studentfilms"
From Animation Luzern Wiki
| Line 18: | Line 18: | ||
! scope="col" | Nachname Vorname | ! scope="col" | Nachname Vorname | ||
|- | |- | ||
| − | |[[2014 Astronaut-K|Astronaut-K]] || 2014 || [[Daniel | + | |[[2014 Astronaut-K|Astronaut-K]] || 2014 || [[Harisberger Daniel]] |
|- | |- | ||
|[[2014 A Cupboard's Life|A Cupboard's Life]] || 2014 || [[Homenu Naomi]] | |[[2014 A Cupboard's Life|A Cupboard's Life]] || 2014 || [[Homenu Naomi]] | ||
Revision as of 22:23, 9 April 2014