Difference between revisions of "Studentfilms"
From Animation Luzern Wiki
| Line 19: | Line 19: | ||
|- | |- | ||
| − | |[[2015 Ruben Leaves]] || 2015 || [[Siegel Frederic]] | + | |[[2015 Ruben Leaves|Ruben Leaves]] || 2015 || [[Siegel Frederic]] |
|- | |- | ||
|[[2015 Es Mü z'äng|es mü z'äng]] || 2015 || [[Brunner Lalita]], [[Bellotto Raphaela]] | |[[2015 Es Mü z'äng|es mü z'äng]] || 2015 || [[Brunner Lalita]], [[Bellotto Raphaela]] | ||
Revision as of 17:29, 9 June 2015